Με ιδιαίτερη χαρά ανακοινώνουμε και αυτή τη χρονιά το πρόγραμμα των απογευματινών δραστηριοτήτων του συλλόγου μας.
Με σταθερά βήματα αποδεικνύουμε ότι το κάθε σχολείο μπορεί να αποτελέσει τον δημιουργικό πυρήνα κάθε γειτονιάς και κάθε τοπικής κοινότητας.

Έναρξη Τρίτη 2 Οκτωβρίου.
Μπορείτε να δηλώσετε συμμετοχή στη ηλεκτρονική φόρμα που βρίσκεται στο τέλος του προγράμματος.

Για τα ατομικά μαθήματα πρέπει να έρθετε σε επικοινωνία απευθείας με τους καθηγητές:
Αρμόνιο: Μάκης Σημίτης 6936658401
Βιολί: Νεφέλη Μαρκάκη 6942611695
Κιθάρα ηλεκτρική – κλασική: Πέτρος Πολίτης 6937961615
Κιθάρα κλασική: Θοδωρής Τσικρικάς 6946639407
Μπουζούκι: Βαγγέλης Δημητρίου 6938796888

Μπάσκετ:          Δευτέρα (17:00 – 18:00 Α-Β-Γ) (18:00-19:00 Δ-Ε-ΣΤ)
                             Τετάρτη  17:00 – 18:00 Α-Β-Γ) (18:00-19:00 Δ-Ε-ΣΤ)
Σάββατο (9 – 10)  (10 – 11)

Zumba:             Δευτέρα (19:00 – 20:00 για παιδιά) 20:00 – 21:00 (ενηλίκων)
Τετάρτη   (20:00 – 21:00) ενήλικες
Παρασκευή (19:00 – 20:00 για παιδιά) 20:00 – 21:00 (ενήλικες)

Pilates:              Τετάρτη (19:00 – 20:00)

Μουσικοθεατρικό εργαστήρι:           Δευτέρα (19:00 – 20:00)

Θεατρικό εργαστήρι ενηλίκων:       Δευτέρα (20:00 – 21:00)

Μουσική Προπαιδεία:                        Δευτέρα ή Τετάρτη (17:30 – 18:30, 18:30 – 19:30)
Τρίτη 18:30 – 19:30

Καράτε:             Τρίτη – Πέμπτη (18:15 – 19:15) (19:15 – 20:15) (20:15 – 21:15)

Ρομποτική – STEM:               Δευτέρα 5-6 (Β’ και Γ’)   6-7  (Γ’-Δ’) 7-8 (Ε’- ΣΤ’)

Δημιουργική γραφή:                           Τετάρτη  (19:00 – 20:00 Γ, Δ, Ε, ΣΤ) δωρεάν

Εικαστικό Εργαστήρι σχεδίου & ζωγραφικής:
Τετάρτη (18:00 – 19:00 Α, Β)  (19:00 – 20:00 Γ,Δ,Ε,ΣΤ)

Δημιουργική Απασχόληση: Πέμπτη (17:00 – 18:00) (18:00 – 19:00)

Κεραμική:                                              Παρασκευή (18:00 – 19:00)

Βόλεϊ:                                                     Παρασκευή (17:00 – 18:00) (18:00 – 19:00)
Σάββατο (11:00 – 12:00) (12:00 – 13:00)

Παραδοσιακοί χοροί:                        Σάββατο (12:30 – 13:30 Α,Β, νηπιαγωγείο)
(13:30 – 14:30 Γ,Δ,Ε,ΣΤ)
Για το τμήμα ενηλίκων ενημερωθείτε από την καθηγήτρια.

Σκάκι:                                                      Πέμπτη (17:30 – 18:30) (18:30 – 19:30)

Κέντημα:                                                Πέμπτη (18:00 – 19:00) (19:00 – 20:00)

Αρμόνιο:                                                Δευτέρα – Τρίτη – Τετάρτη – Πέμπτη

Βιολί:                                                      Τετάρτη – Παρασκευή

Κιθάρα (κλασική – ηλεκτρική):         Τετάρτη – Πέμπτη (Πέτρος Πολίτης)

                              Δευτέρα – Τρίτη – Τετάρτη – Πέμπτη – Παρασκευή (Θ. Τσικρικάς)

Μπουζούκι:                                           Δευτέρα

Ορχήστρα Κρουστών:                        Σάββατο 13:00

 

 

Σχολιάστε

Εισάγετε τα παρακάτω στοιχεία ή επιλέξτε ένα εικονίδιο για να συνδεθείτε:

Λογότυπο WordPress.com

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό WordPress.com. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Google+

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Google+. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Twitter

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Twitter. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Facebook

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Facebook. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Σύνδεση με %s